Vragen?

 
Aarzel niet om ons te contacteren. Ons team van professionele makelaars staat steeds paraat om al je immo gerelateerde vragen te beantwoorden.
9061612891 (1) 1

We beantwoorden ze ook graag in één van onze kantoren

Kantoor Zulte

Staatsbaan 110
9870 ZULTE
België

+32 93 88 53 53
info@immoroba.be

Maandag - vrijdag
08.30u - 12.30u en 13.30u - 17.30u
Zaterdag
op afspraak 

*Bezoekjes na de kantooruren en op zaterdagvoormiddag zijn mogelijk op afspraak.

Kantoor Waregem

Broekstraat 74
8790 WAREGEM
België

+32 56 14 02 00
info@immoroba.be

Maandag - vrijdag
08.30u - 12.30u
Zaterdag
op afspraak

* Aangezien wij veel op de baan zijn, is er op zaterdag niet altijd iemand aanwezig op kantoor. Gelieve vooraf een afspraak te maken.
Bezoekjes na de kantooruren en op zaterdagvoormiddag zijn mogelijk op afspraak.

Roland Van Robays

roland@immoroba.be

Kristoff Van Robays

kristoff@immoroba.be

BIV: 510 180

Sylvie Van Robays

sylvie@immoroba.be

BIV: 502 572

An-Sofie Van Robays

an-sofie@immoroba.be

BIV: 505 802

Wendy Vandenberghe

info@immoroba.be

Anke Vander Beken

anke@immoroba.be

Tom Wielfaert

tom@immoroba.be

BIV: 513 275

Lorenz Verleyen

lorenz@immoroba.be

Warre D'Huyvetter

warre@immoroba.be

BIV: 516 467

Ellen De Meester

ellen@immoroba.be

Lisa Vanneste

lisa@immoroba.be

Liesbeth Vandamme

liesbeth@immoroba.be